TV NOVA pozměnila záznam telefonního rozhovoru

Provokatérka, která od nich 1.3.06 ve 12:30 volala, se půl hodiny živě zajímala o  zhubnutí. a  stále se s  dotazy vracela k pervitinu. Přiznám se, že mě potěšilo, že někdo po 3  letech, co stránka existuje, vůbec zavolal a zajímá se o hladovění.

Říkal jsem jí, aby se neupínala k drogám, že to tam je jen pro zpestření. Vždyť v té vysílané reportáži někdo koktá stále dokola, že prervitin je nejlepší k  hladovění. Má to být Dobrota. A hlas mu pozměnili na "zahulený" k nepoznání. Přitom jsem jí doporučil vitamíny a  že musí mít trochu pevnou vůli, jinak ať se domluví se svým lékařem.

Překvapující na celém pořadu je, že obsahuje pouze názory, domněnky, emoce, - žádná fakta. Jen podsouvá odpovědi a manipuluje s otázkami. To, že někdo řekne, že nabízet pervitin k hubnutí je málem zločin, není důkaz žádného zločinu. To by se muselo nejprve prokázat, že vůbec někdo něco nabízel.

Takhle vařit z vody!  Povedlo se jim z toho udělat úplný thriller. Gratuluji!  Prezident Putin byl odvysílaný až po nějakých drogařích, kteří se schovávají za zavřenými dveřmi!  (A bojí se nechat zesměšnit před kamerou) Policii ani nenapadne, aby tomu věnovala víc jak jedno zamítavé stanovisko.

březen 2006

ukázka z TV novin: "Nebezpečný návod na hubnutí"

www.nova.cz/tvarchiv/?period=2006-03-01..2006-03-02&prog=TNOVINY

Proč si zasedli právě na Dobrotu?  Pokoušeli se mi narušit podnikání s poppers, ale to jim nevyšlo, tak to zkoušeli jinak. Přitom je napadlo, že by mohli myšlenkou o hladovění oživit knedlíkovou sezónu.

Kontakt na pana Dobrotu - už si policie opsala - nic pro Vás.

Vážení návštěvníci, právě jste se ocitli na stránkách, které nejsou zveřejněny ve veřejné síti internet. Jestliže jste se tu ocitli, musel vám někdo sdělit adresu. To je pravý pachatel šíření toxikománie. Kdo sem odkazuje a zverejňuje tyto informace?

Jejich návštěvnost do 1.3.06 byla nulová. Poté je zveřejnila TV Nova a analýzou jsem zjistil, že nynější návštěvnost zajištuji dva, kteří na stránku odkazují:

http://www.novinky.cz/domaci/internetove-stranky-na-hubnuti-doporucuji-pervitin_78903_mitri.html

http://jiba.r73.info/uschovna/book_doma.html

Bohužel na stránku neukazuje žádný český katalog o hubnutí, ani žádný o drogách.

Pokud stránky najdete, je to jen proto, že je zveřejnili ti dva + TV Nova a proto, že jste do vyhledávače zadali něco jiného než hubnutí. V měření návštěvnosti na www.navrcholu.cz jsou zaznamenána hledaná spojení.

Je z nich vidět, že ze 7 lidí měsíšně se na stránky nedostal nikdo, kdo by hledal pervitin, nebo hubnutí. Myslíte si, že je rozumné stíhat člověka za šíření toxikománie, když na dotyčnou stránku neposlal jediného návštěvníka? Zato ze shorauvedených stránek přišlo např. za měsíc červenec 2006 26 lidí.

Přirovnal bych to k případu, že napíšu koncept textu. Zjistím, že téma se neosvědčilo a nepřivádí mi zákazníky, a tak jej už nedokončím a vyhodím do popelnice. Tam se ho zmocní TV Nova, inspiruje se jím a vytvoří příběh a natočí zostuzovací pořad o drogách. Koho budete stíhat za šíření toxikománie? Nejspíš toho kdo ji šíří.

Česká republika by měla být stát, kde mají občané právo na svobodu projevu. K zahájení trestního stíhání a domovní prohlídky mělo být v prvé řadě prověřeno, zda vůbec se něco šíří mezi lidi a kdo ty lidi posílá.

Stránek o pervitinu a hubnutí je víc. Proč je také neprohledají za šíření toxikománie?

http://euroskola.st.ipex.cz/ukazky/2003/protivna/pervitin/pernik.htm
http://knihovna.adam.cz/drogy99/stim-ilg.htm
http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=54649&kateg=1&nove=0&orderbyide
http://www.zhubneme.cz/phorum/read.php?f=2&i=19002&t=12593#reply_19002


Proč tak urputně věřili, že jsem vinen?. V době, kdy mě obvinili, ještě Toxi tým z Ostavy nedokázal chytit jedinou osobu prodávající drogy. Prostě se ještě nesetkali s žádným dealerem, nevěděli jak vypadá, podle čeho jej poznat a najít. Všimněte si, že jej našli až 3 měsíce po mně.

článek o prvním dealerovi zadrženém v OV

Toto porušování práv zavinila prokurátorka JUDr. Alizayová z Ostravy. Podle toho, co jsem o ní zjistil, má sklon k šikanování. Spolupracovníci jí svolili k prohlídce, protože z ní mají strach. I já se musím potýkat s nejtěžšími útoky na mou osobní integritu proto, že jsem si troufl proti její neprofesionální činnosti vystoupit.

V žalobě žádala zabavení počítače proto, že je připojen přes telefonní linku, kterou jsem na sebe uvedl, aby se mi mohli policisté dovolat.
(Který drogový dealer poskytuje policii svůj telefon do bytu?)
Změnil jsem bydliště, kvůli ostudě vyvolané reportáží, Dr. Alizayová to však interpretovala jakože prchám před policií. Do žádosti o prohlídku uvedla: "Je vysoká pravděpodobnost, že k tomuto dojde a v bytě budou přechovávány věci z třestné činnosti". K čemu dojde, není z předchzího textu jasné. Nic se nenašlo, přesto policie hledá důkazy na mém počítači dále.

Neprovedla ani zajištění důkazů, které jsem žádal. Jednoznačné zneužití moci. Nadále má můj případ, třebaže jsem žádal její odvolání. Nepřál bych vám zažít takovou bezmocnost.
zpět   Intermitentní hubnutí   na HLAVNÍ str.