Lékárny jsou plné přípravků, které nejsou vhodné na zlepšení zdraví

Proč je nízká kvalita léků?

Proč? Výrobce léků by byl sám proti sobě, aby vyráběl něco, co lidé nechtějí. Vy to možná chcete, poptávku však tvoří lidi, kteří silně, odpovídají na reklamu.

Ti ostatní, co nereagují na reklamu, pak kupují, co v lékárně najdou.

Co tam najdete? Především výrobky, které Vás RYCHLE a hlavně BEZ NÁMAHY zbaví problémů. Jenže to už je pozdě. Veškerá poškození a následky už zůstávají a zhoršují se. Ideálem je být zdravý, mladý, OK.

Podobně jako auto, kterému chybí voda v chladiči, neujede dál, když jej budete "léčit" sebedražšími přípravky proti zadření, ani človek nefunguje řádně, když nedostane, co je potřeba.Shodou náhod u ¾ lékařů patří mezi typy reagující na reklamu. Jinak se jim také říká ONVOL nebo ESFP.

Hedónistická osobnost u ¾ lékařů způsobuje, že mají stále málo peněz a žádají vyšší výdaje na zdravotnictví. Jsou to lidé nesmírně nehospodární. Poznáte to např. i podle toho, že když jim pojišťovna začne platit opožděně, tak "nemají z čeho žít" a krachují.

Proč jsou lékaři takoví?

O nemocné rád pečuje tento typ, a proto jsou to jediní lidé, které ve zdravotnictví máme. Jinými slovy, lidé kterým to myslí (dopředu), umějí hospodařit a zodpovědně zvažovat, bohužel nepřitahuje povolání zachránce lidských životů.

Lékaři, které jejich osobnost nutí činit emocionální/nerozumné kroky, Vás ponechávají ve stavu, abyste přišli za chvíli znovu. (Nedělají to schválně, ani vědomě, ani pro peníze. Díky tomu je mají. A vás tak o peníze připravují.)


zpět   Intermitentní hubnutí   na HLAVNÍ str.